Panākumi
Izvēlieties valodu
Izvēlieties valodu
Video konkurss Līgo 2024⏳😍☀️
Dāsnas balvas uzvarētājiem 🏆🤑 Piedalīties var ikviens! Vairāk
Vietnes datu vākšanas iestatījumi

Mēs izmantojam sīkdatņu apkopotos datus

Atļaut
Kategorija
Mērķis
Rīki
Аnalītiskās
Šī sīkdatne tiek izmantota, lai apkopotu statistiku par vietnes apmeklētāju darbībām Google serverī. Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat Google Analytics saglabāt statistiku par Jūsu darbībām šajā vietnē.
Google Analytics
Tehniskās
Šis sīkfails tiek izmantots, lai saglabātu vietnes iestatījumus Jūsu datorā, atkārtoti piesakoties. Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat mums saglabāt vietnes autorizācijas iestatījumus, lai pieteiktos, neievadot lietotājvārdu un paroli.
Tīmekļa vietne
Tehniskās
Šis sīkfails tiek izmantots, lai Jūsu datorā saglabātu vietnes iestatījumus saistībā ar vietnes tēmas izvēli (gaiša/tumša). Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat mums saglabāt informāciju par Jūsu izvēlēto vietnes tēmu.
Tīmekļa vietne
Tehniskās
Šis sīkfails tiek izmantots, lai vietnē darbotos paziņojums par to, ka lietotājam nav augšupielādēta fotoattēla. Iestatiet šo sīkfailu, ja atļaujat vietnei saglabāt informāciju par to, vai profilā ir augšupielādēts fotoattēls.
Tīmekļa vietne
Tehniskās
Šis sīkfails tiek izmantots, lai saglabātu sīkfailu pārvaldības iestatījumus, kuras Jūs norādāt šajā dialoglodziņā. Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat vietnei saglabāt Jūsu norādītos sīkfailu apkopošanas iestatījumus.
Tīmekļa vietne
N/A
Nepieciešamās sīkdatnes
Šis sīkfails saglabā informāciju par vietnes lietotāja sesiju. Vietnei nav objektīvas funkcionālas iespējas atspējot šī sīkfaila datu vākšanu, jo tas ir nepieciešams, lai nodrošinātu vietnes galvenās funkcionālās iespējas un saistīto pakalpojumu darbību.
Tīmekļa vietne
Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums labāko iespējamo pieredzi izmantojot mūsu mājaslapu.   Privātums   Cookies
Pieņemt
   
Par mani

Jā, jā tie paši vien esam. Omulīgs pāris, kurš pa retam vēlas izklaidēties intīmā atmosfērā trijatā vai četratā ar sakarīgiem cilvēkiem. Piektdienu vakaros un brīvdienās. 

Godājamie kungi - jā, ir iespēja tikties trijatā un varbūt arī četratā (ir viena otra dāmīte, kura neatteiksies pievienoties). Bet ir viens BET - vietiņu, cienītais, rezervēsi tieši Tu. Būs vieta, būs līksmības. Neesi spējīgs, neproti rezervēt, žēl naudas? Tad ej bekot! Jā, izmaksas dālām brālīgi, tā kā attiet, zuzīt!

Neraksti, ja vien gribi papļāpāt. Ar erotisko prozu neizklaidēsim. Vēlamies saziņu ar reāliem darītājiem, nevis tukšu salmu kūlējiem.

  • Valodas latviešu, angļu
Es meklēju
Iepazīsies priekš
Seksā mīlu
Dāvanas
Statistika
  • Biedrs kopš 22.02.24
  • Profila skatījumi 5739
  • VIP līdz 11.07.24
  • Publisks/privāts foto 5/3
  • Publiski/privāti video 0/0