Panākumi
Izvēlieties valodu
Izvēlieties valodu
Vietnes datu vākšanas iestatījumi

Mēs izmantojam sīkdatņu apkopotos datus

Atļaut
Kategorija
Mērķis
Rīki
Аnalītiskās
Šī sīkdatne tiek izmantota, lai apkopotu statistiku par vietnes apmeklētāju darbībām Google serverī. Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat Google Analytics saglabāt statistiku par Jūsu darbībām šajā vietnē.
Google Analytics
Tehniskās
Šis sīkfails tiek izmantots, lai saglabātu vietnes iestatījumus Jūsu datorā, atkārtoti piesakoties. Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat mums saglabāt vietnes autorizācijas iestatījumus, lai pieteiktos, neievadot lietotājvārdu un paroli.
Tīmekļa vietne
Tehniskās
Šis sīkfails tiek izmantots, lai Jūsu datorā saglabātu vietnes iestatījumus saistībā ar vietnes tēmas izvēli (gaiša/tumša). Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat mums saglabāt informāciju par Jūsu izvēlēto vietnes tēmu.
Tīmekļa vietne
Tehniskās
Šis sīkfails tiek izmantots, lai vietnē darbotos paziņojums par to, ka lietotājam nav augšupielādēta fotoattēla. Iestatiet šo sīkfailu, ja atļaujat vietnei saglabāt informāciju par to, vai profilā ir augšupielādēts fotoattēls.
Tīmekļa vietne
Tehniskās
Šis sīkfails tiek izmantots, lai saglabātu sīkfailu pārvaldības iestatījumus, kuras Jūs norādāt šajā dialoglodziņā. Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat vietnei saglabāt Jūsu norādītos sīkfailu apkopošanas iestatījumus.
Tīmekļa vietne
N/A
Nepieciešamās sīkdatnes
Šis sīkfails saglabā informāciju par vietnes lietotāja sesiju. Vietnei nav objektīvas funkcionālas iespējas atspējot šī sīkfaila datu vākšanu, jo tas ir nepieciešams, lai nodrošinātu vietnes galvenās funkcionālās iespējas un saistīto pakalpojumu darbību.
Tīmekļa vietne
Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums labāko iespējamo pieredzi izmantojot mūsu mājaslapu.   Privātums   Cookies
Pieņemt
   

Bieži Uzdotie Jautājumi

Lai pēc iespējas ātrāk atrisinātu ar portālu saistītās problēmas, esam izveidojuši šo lapu. Tajā ir apkopoti vietnes apmeklētāju visbiežāk uzdotie jautājumi. Jūs izlasījāt sadaļu un jums ir radušies papildu jautājumi vai neatradāt atbildi uz savu jautājumu? Aizpildiet atsauksmi veidlapu kontaktu lapā, un mēs centīsimies atrisināt radušās problēmas.

Biežāk Uzdoto Jautājumu Saraksts

1. Kā reģistrēties gribu.com?

Ir vairāki veidi, kā reģistrēties gribu.com:

 • Lai izveidotu kontu, dodieties uz vietnes galveno lapu un blokā "Reģistrēties" ievadiet savu informāciju.
 • Iet uz lapu "Reģistrācija" un aizpildiet norādītos laukus, lai izveidotu kontu.
2. Cik maksā reģistrācija vietnē gribu.com?

Reģistrācija vietnē gribu.com ir bez maksas.

3. Kā es varu mainīt sava profila informāciju?

Lai mainītu savu lietotājvārdu, dzimumu, vecumu, atrašanās vietu vai papildinātu jau norādīto informāciju, dodieties uz sadaļu "Mans profils" un pēc tam noklikšķiniet uz "Rediģēt profils". Ievadiet vai labojiet vajadzīgos datus un noklikšķiniet uz "Saglabāt izmaiņas".

4. Kā augšupielādēt bildi savā profilā?

Dodieties uz sadaļu "Manas bildes" un, izmantojot sistēmas norādījumus, augšupielādējiet bildes.

5. Kā augšupielādēt video savā profilā?

Dodieties uz sadaļu Mani video un, izmantojot sistēmas norādījumus, augšupielādējiet video.

6. Kāpēc mans bilde netika izturēts?

Iemeslu, kāpēc jūsu bilde netika moderēta, varat noskaidrot, atverot lapu "Paziņojumi" vai noklikšķinot uz "Zvana" ekrāna augšējā labajā stūrī pa kreisi no jūsu vārda.

7. Ko man darīt, ja, augšupielādējot fotoattēlus vietnē, pārlūkprogramma pieprasīja piekļuvi maniem fotoattēliem un es nejauši atteicu piekļuvi?

Jums jāmaina vietnes iestatījumi. Lūdzu, sekojiet šiem norādījumiem: Tīmekļa vietnes iestatījumu maiņa. Jūs varat atļaut vai bloķēt atļaujas konkrētai vietnei. Vietne izmantos jūsu iestatītās atļaujas, nevis noklusējuma iestatījumus.

Android instrukcijas:

 • Atveriet pārlūku Chrome savā Android tālrunī vai planšetdatorā.
 • Pārejiet uz tīmekļa vietni.
 • Noklikšķiniet uz piekaramo atslēgu pa kreisi no adreses joslas "Atļaujas".
 • Pieskarieties atļaujai, kuru vēlaties atjaunināt: mainiet iestatījumu, to izvēloties, vai pieskarieties "Atjaunot atļaujas", lai dzēstu vietnes iestatījumus.

Norādījumi operētājsistēmai iOS:

 • Lai mainītu vietnes iestatījumus, izvēlieties Safari > Iestatījumi un pēc tam pieskarieties vietnēm.
 • Kreisajā pusē ir uzskaitīti iestatījumi, kurus varat pielāgot (piemēram, tikai lasīšanas režīms un satura bloķēšanas noteikumi).
 • Lai piemērotu kādas opcijas iestatījumus tīmekļa vietnei labajā pusē, ir jāizvēlas opcija un pēc tam jāizvēlas vēlamā opcija uznirstošajā izvēlnē blakus tīmekļa vietnei.
8. Kā es varu bloķēt lietotāja piekļuvi saviem video/bildes un dialogu ar mani?

Lai bloķētu lietotāja piekļuvi jūsu fotoattēliem/videoierakstiem un dialogam ar jums, varat bloķēt lietotāju. Lai to izdarītu, dodieties uz lietotāja profila lapu, noklikšķiniet uz "Vairāk" un parādītajā sarakstā izvēlieties "Nobloķēt".

9. Kā savu bildi padarīt par galveno profila attēlu (avatāru)?

Lai iestatītu savu bildi kā profila bildi, dodieties uz sadaļu "Manas bildes", atrodiet albumu, kurā atrodas fotoattēls, ko vēlaties izmantot. Uz fotoattēla, kuru vēlaties padarīt par galveno profila fotoattēlu, noklikšķiniet uz nolaižamajā izvēlnē " Izvēlēties". Atvērtajā sarakstā noklikšķiniet uz "Padarīt šo attēlu par galveno attēlu".

10. Kā notiek vecuma verifikācija un kāpēc tā ir nepieciešama?

Minimālais gribu.com lietotāju vecums ir 18 gadi. Jūs varat pievienot un publicēt 18+ pieaugušo saturu publiskajā telpā pēc tam, kad esat sekmīgi izgājis vecuma pārbaudi, izmantojot mūsu partnera iDenfy pakalpojumus. Šī verifikācija ir paredzēta, lai novērstu iespēju personām, kas jaunākas par 18 gadiem, nelegāli publicēt 18+ saturu.

11. Kā veikt vecuma pārbaudi?

Lai sekmīgi izturētu vecuma pārbaudi, jums ir:

 1. Iet uz Konta iestatījumu lapu. Ja savā profilā esat augšupielādējis 18+ saturu, lapā redzēsiet vecuma identifikācijas bloku.
 2. Sagatavojiet dokumentu, kas apliecina jūsu vecumu, un noklikšķiniet uz pogas "Sākt verifikāciju". Jūs tiksiet novirzīts uz iDenfy identitātes verifikācijas tīmekļa vietni, kur izpildiet norādījumus, lai iesniegtu savu vecuma verifikācijas dokumentu. Kad jūsu dokuments būs pārbaudīts, jums tiks paziņots rezultāts.
12. Kādus dokumentus var izmantot, lai pārbaudītu vecumu vietnē?

Lai apstiprinātu savu vecumu, varat izmantot jebkuru no sarakstā minētajiem dokumentiem:

 • Autovadītāja apliecību
 • Personas apliecība
 • Pasi
 • Uzturēšanās atļauja.

Ja jūsu personu apliecinošā dokumentā ir informācija, kas nav saistīta ar vecumu (piemēram, sociālā nodrošinājuma numurs), varat šo informāciju noslēpt. Šādas darbības nenovērš vecuma pārbaudi.

13. Kur tiek glabāta un uzglabāta informācija ar fotogrāfijām no dokumentiem, kurus iesniedzu, lai apstiprinātu savu vecumu?

Jūsu dokumentu iDenfy izmanto vecuma verifikācijas nolūkos. Dokuments nebūs redzams mūsu platformā, netiks glabāts vai apstrādāts mūsu platformā. Mēs saglabājam tikai pārbaudes rezultātu.

14. Cik ilgi ilgst vecuma pārbaude?

Pārbaude parasti aizņem pāris minūtes.

15. Ko man darīt, ja esmu aizmirsis sava konta paroli?

Paroli varat atjaunot lapā "Atjaunot paroli". Laukā E-pasts ievadiet e-pastu, ko norādījāt, reģistrējoties vietnē.

Lūdzu, ņemiet vērā! Ja esat mainījis e-pasta adresi lapā "Konta iestatījumi", jums jāpieprasa saite paroles atjaunošanai uz pēdējo e-pasta adresi, ko esat apstiprinājis savā kontā.

16. Kā nomainīt konta paroli?

Lai mainītu konta paroli, dodieties uz Konta Iestatījumu lapu, ievadiet jaunu paroli laukā "Jauna parole" un noklikšķiniet uz pogas "Saglabāt izmaiņas" apakšā.

17. Kā mainīt ar manu kontu saistīto e-pasta adresi?

Lai mainītu konta e-pastu, dodieties uz lapu "Konta iestatījumi", ievadiet jaunu e-pasta adresi laukā "E-pasts" un izpildiet norādījumus, lai to apstiprinātu.

18. Kā es varu deaktivizēt savu kontu?

Lai deaktivizētu kontu, dodieties uz lapu "Konta iestatījumi" un noklikšķiniet uz "Deaktivizēt". Atvērtajā logā apstipriniet savu piekrišanu konta deaktivizēšanai.

19. Kā dzēst savu profilu vietnē?

Lai dzēstu savu kontu:

 • Piesakieties gribu.com.
 • Dodieties uz lapu "Konta iestatījumi".
 • Atrodiet iespēju "Dzēst" un noklikšķiniet uz tās.
 • Atvērtajā logā jums tiks prasīts apstiprināt, ka patiešām vēlaties dzēst savu profilu gribu.com, un ievadīt derīgu konta paroli. Pēc tam noklikšķiniet uz pogas "Dzēst".
20. Ko darīt, ja tiek parādīta kļūda, ka ievadīta nederīga parole?

Vispirms, ievadot paroli, pārliecinieties, ka tastatūras izkārtojums ir pareizs. Ja tastatūras izkārtojums ir pareizs, bet jūs joprojām nevarat ievadīt pareizu paroli, iesakām veikt šādas darbības: