Panākumi
Izvēlieties valodu
Izvēlieties valodu
Video konkurss Līgo 2024⏳😍☀️
Dāsnas balvas uzvarētājiem 🏆🤑 Piedalīties var ikviens! Vairāk
Vietnes datu vākšanas iestatījumi

Mēs izmantojam sīkdatņu apkopotos datus

Atļaut
Kategorija
Mērķis
Rīki
Аnalītiskās
Šī sīkdatne tiek izmantota, lai apkopotu statistiku par vietnes apmeklētāju darbībām Google serverī. Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat Google Analytics saglabāt statistiku par Jūsu darbībām šajā vietnē.
Google Analytics
Tehniskās
Šis sīkfails tiek izmantots, lai saglabātu vietnes iestatījumus Jūsu datorā, atkārtoti piesakoties. Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat mums saglabāt vietnes autorizācijas iestatījumus, lai pieteiktos, neievadot lietotājvārdu un paroli.
Tīmekļa vietne
Tehniskās
Šis sīkfails tiek izmantots, lai Jūsu datorā saglabātu vietnes iestatījumus saistībā ar vietnes tēmas izvēli (gaiša/tumša). Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat mums saglabāt informāciju par Jūsu izvēlēto vietnes tēmu.
Tīmekļa vietne
Tehniskās
Šis sīkfails tiek izmantots, lai vietnē darbotos paziņojums par to, ka lietotājam nav augšupielādēta fotoattēla. Iestatiet šo sīkfailu, ja atļaujat vietnei saglabāt informāciju par to, vai profilā ir augšupielādēts fotoattēls.
Tīmekļa vietne
Tehniskās
Šis sīkfails tiek izmantots, lai saglabātu sīkfailu pārvaldības iestatījumus, kuras Jūs norādāt šajā dialoglodziņā. Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat vietnei saglabāt Jūsu norādītos sīkfailu apkopošanas iestatījumus.
Tīmekļa vietne
N/A
Nepieciešamās sīkdatnes
Šis sīkfails saglabā informāciju par vietnes lietotāja sesiju. Vietnei nav objektīvas funkcionālas iespējas atspējot šī sīkfaila datu vākšanu, jo tas ir nepieciešams, lai nodrošinātu vietnes galvenās funkcionālās iespējas un saistīto pakalpojumu darbību.
Tīmekļa vietne
Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums labāko iespējamo pieredzi izmantojot mūsu mājaslapu.   Privātums   Cookies
Pieņemt
   
Students29 30 gadi
Vīrietis
Tukums, Latvija
Pēdējā vizīte: 17 pirms vairākām stundām
Bisexual Anal Seksa Pirmo Reizi

Kā es kļuvu par VIP gay mauciņu, otrā daļa

Čau visiem! Jau iepriekšējā daļā pastāstiju, kā atklāju, ka mans dupsītis ir erogenā zona.

Šoreiz par to, kā kļuvu par VIP naudiņu. 

Vidusskolas laikā pieteicos skolēnu darbam, strādāju uzņēmumā, kurš veica telpu un teritorijas uzkopšanas un labiekārtošanas darbus. Vasarās galvenokārt līdzināju melnzemi pie jaunuzbūvētām privātmājām vai stādīju puķes pie lielajiem tirdzniecības centriem vai biroju ēkām. Reizēm braucam visa grupa uzkopt privātmājas. Darba laikā ieguvu kontaktus no vairākiem uzņēmumiem un privātpersonām, un darbu turpināju pa vakariem arī pēc vidusskolas studiju laikā. Viens no darbiem bija privātmājas uzkopšana reizi nedēļā tepat Pierīgā. Nekas grūts- iztīrīt grīdas, WC, virtuvi. Nopļaut zāli un nogrābt zarus un lapas. Un katru dienu es nopelnīju 10 latus par 3-4 stundu darbu. 

Kādu dienu, saimnieks sauļojās dārzā un piedāvāja iedzert aukstu viskiju ar ledu, es atteicos, jo viskijs man negaršo. Tad viņš piedāvāja ieiet iekšā un pameklēt ledusskapī ko citu vēsu dzeramu, jo bija karsta diena. Iegājuši iekšā apsēdāmies pie galda un sākām runāties. Viņš apjautājās par manām attiecībām ar draudzeni un tādā garā, līdz sarunas aizgāja uz gay puišiem. Teicu, ka nav pieredzes, un nenosodu, bet arī neinteresē. Un viņš tā starp citu pajautāja, vai tad ja man samaksātu 50 latus, es piekristu apmierināt vīrieti? Bet protams, ka es piekristu, jo tik es pelnīju pie viņa mēnesī. Un viņš pasmaidīja un aicināja iet uz viesistabas dīvānu un tikai tad es sapratu, ko viņš ar to bija domājis. Apjuku, bet biju jauns un sekoju. Viņš novilka bikses un ieraudzīju viņa stingro, piebriedušo locekli. Pieskāros un pats neapzinādamies sāku uzbudināti, sapratu, ka viņš grib, lai paņēmu to mutē. Biju noteikti sliktākais sūkātājs, bet dabūju pilnu muti spermas, kuru pēctam virtuves izlietnē izspļāvu. 

Biju neziņā, ka rīkoties tālāk, bet viņš man atnesa 50 latus un teica, ka biju foršs, un lai dodu ziņu, ja gribu atkārtot.

Turpmāk mēs reti, bet ik pa laikam satikāmies. Māju vairs neuzkopu, bet forši pavadījām laiku. Katru reizi saņēmu bonusiņu, kaut nekad neprasīju. Tā kā biju ar draudzeni jau izmēģinājis dildo dupsi, drīz vien sākām baudīt anālo seksu, un sapratu, ka tas ir tas, kas man visvairāk patīk !

 

Komentāri

Nosūtīt