Panākumi
Izvēlieties valodu
Izvēlieties valodu
Vietnes datu vākšanas iestatījumi

Mēs izmantojam sīkdatņu apkopotos datus

Atļaut
Kategorija
Mērķis
Rīki
Аnalītiskās
Šī sīkdatne tiek izmantota, lai apkopotu statistiku par vietnes apmeklētāju darbībām Google serverī. Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat Google Analytics saglabāt statistiku par Jūsu darbībām šajā vietnē.
Google Analytics
Tehniskās
Šis sīkfails tiek izmantots, lai saglabātu vietnes iestatījumus Jūsu datorā, atkārtoti piesakoties. Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat mums saglabāt vietnes autorizācijas iestatījumus, lai pieteiktos, neievadot lietotājvārdu un paroli.
Tīmekļa vietne
Tehniskās
Šis sīkfails tiek izmantots, lai Jūsu datorā saglabātu vietnes iestatījumus saistībā ar vietnes tēmas izvēli (gaiša/tumša). Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat mums saglabāt informāciju par Jūsu izvēlēto vietnes tēmu.
Tīmekļa vietne
Tehniskās
Šis sīkfails tiek izmantots, lai vietnē darbotos paziņojums par to, ka lietotājam nav augšupielādēta fotoattēla. Iestatiet šo sīkfailu, ja atļaujat vietnei saglabāt informāciju par to, vai profilā ir augšupielādēts fotoattēls.
Tīmekļa vietne
Tehniskās
Šis sīkfails tiek izmantots, lai saglabātu sīkfailu pārvaldības iestatījumus, kuras Jūs norādāt šajā dialoglodziņā. Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat vietnei saglabāt Jūsu norādītos sīkfailu apkopošanas iestatījumus.
Tīmekļa vietne
N/A
Nepieciešamās sīkdatnes
Šis sīkfails saglabā informāciju par vietnes lietotāja sesiju. Vietnei nav objektīvas funkcionālas iespējas atspējot šī sīkfaila datu vākšanu, jo tas ir nepieciešams, lai nodrošinātu vietnes galvenās funkcionālās iespējas un saistīto pakalpojumu darbību.
Tīmekļa vietne
Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums labāko iespējamo pieredzi izmantojot mūsu mājaslapu.   Privātums   Cookies
Pieņemt
   
Citi Вažādi

Glory hole

Pastāstīšu par vienu senu notikumu. Man bija ~ 20 gadi, šis saits jau eksistēja. Uzdūros 1 sludinājumam, kur sieviete vēlējās nsūkāt kādam jaunam čalim glory hole. Tā nu uzrakstīju, bet pagāja laiciņš un viss jau bija azmirsies. Pēc kādām pāris nedēļām saņēmu e-pastu, vai varam īstenot visu. Saku, ka rīt varam pusdnienlaikā. Tajā laikā strā'daju kā pārdevējs vienā sadzīves preču veikalā. Tajā dienā biju nedaudz satraucies, jo ne katru dienu kas tamlīdzīgs gadās. Pie tam, neesmu čalis, kas meklē seksu vai arī maina partneres kā zeķes, bet šis bija kas jauns un izaicinošs. Biju uzvilcies, tāpēc kādā pauzē, kad mazāk bija cilvēki veikalā, aizgāj uz wc un nomasēju sev. Bijām jau apmainījušies ar nr. un ar sms sarunājām kur un kā tikties. Tajā laikā bija veikals "Labi" uz Elizabetes ielas. Iegāju iekšā, bija sarunāts, ka dziļāk 3. video kabīnē lai eju iekšā. Pirmo reizi šādā iestādē biju, tāds nedaudz samulsis biju, kad iegāju iekšā, pārdevējs bija kaut kāds vecis, novērsu skatienu un gāju tālāk. Redzēju, ka dziļāk ved gaitenis, gāju pa to un bija vairākas durvis atvērtas, kur pie sienas augšpusē bija novietoti TV un gāja random porno. Tad nu gāju 3. telpā iekšā un aizvēru aizs sevis ciet durvis. Tāda maza telpa, ~ 1x1.5m. Un sienā caurums, daikta augstumā. Un tad skatos, ka no cauruma izlien mēlīte un tiek aicinoši kustināta. Satraukums kāpj, reizē arī uzbudinājums. Taisu vaļā bikses un lieku locekļa galviņu klāt pie mēles. Un tad jau acumirklī lūpas iesūca manu daiktu sevī un sāka darboties, momentā man piebrieda un palika ciets. Tā nu nezināmā mute darbojās ap manu locekli, bet tā kā biju tieši pirms nākšanas jau nomasējis, tad tik ātri nemaz nevarēju beigt. Jutu, ka mūtite laikam nogurusi un pieslēdzās roka, kas reizē skāka masēt manu loceklis, temps paātrinājās un jutu, ka beidzot būs...un tad šļācu ārā savu spermu mutē, kas tika visa norīta un izsūkta vēl ārā. Un tad man locekli atlaida, es izvilku no cauruma ārā, sakārtojos un gāju pa taisno ārā no šī veikala. Sirds dauzījās, sāku saprast, kas tikko bija noticis, bet bija arī smaidiņš sejā.

P.S. Visu mūžu prātoju, vai tā tiešām bija sieviete, vai tomēr vecis? Jo toreiz es par to vispār neiedomājos, ka tā varētu būt. Bet zinot, kā te šobrīd šāda tipa sūkātāji uzdarboja, varbūt arī toreiz patrāpījās? Katrā ziņā 50/50% un, ja to nezin, tad nevar arī pateikt kas un kā, tāpēc dzīvoju mierīgu sirdi tālāk.. :)

Komentāri

Nosūtīt
  • Andis, 34
    Nebrīnītos, ka, tas vecis bija, jo vecene pati tā randomā hui uzprasītos zinot cik latviešu bābas ir pasīvas. Za to vienu lietu sapratu ja seju neredzi, tad labāk ir nebāž xeru visādos caurumos
    lasīt vairāk sakļaut
  • kukaraca, 32
    Satraucošs piedzīvojums, ar kādreiz gribētos pamēģināt.
    lasīt vairāk sakļaut